کاربر گرامی با توجه به نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از خرید با شماره 09123670628 تماس بگیرید

تشک طبی فنری کرج

فروش تشک طبی فنری کرج

داشتن یک خواب راحت شبانه و با کیفیت رمز شادابی و سرزندگی افراد بشمار می رود. یکی از مهمترین لوازم و احتیاجات جهت داشتن یک خواب با کیفیت استفاده از تشک طبی فنری کرج مرغوب است. انواع مدل های تشک را در بازار می توان مشاهده نمود. تشک فنری،‌ تشک طبی، تشک فنر منفصل یا پاکتی، تشک طبی فنری کرج ، تشک طبی برخی از مدلهای رایج تشک در بازار محسوب می شوند. انواع تشک طبی فنری کرج مانند تشک فنر منفصل و متصل به جهت نحوه قرار گرفتن فنرها در دورن تشک طبی فنری کرج به این اسامی نامیده می شوند. تشک فنر متصل از مجموعه فنرهای مختلفی تشکیل شده است که بطور مجزا و مستقل از یکدیگر فعالیت نمیکنند. این نوع تشک ها دارای عمری کوتاه بوده و پس از مدتی استفاده دچار فرورفتگی می شوند. در مقابل تشک طبی در ساختار خود از فنر استفاده نکرده و ساختار محکم و سفتی دارند. این تشک ها نیز به مرور زمان دچار افتادگی و فرو رفتگی در محل خواب افراد می شوند. اما نسل سوم و جدید تشک که تفاوت اساسی با تشک های فنری و تشک طبی دارد به نام تشک طبی فنری نامیده می شوند

تشک طبی فنری کرج

برای خرید تشک طبی فنری کرج نیاز به راهنمایی دارید ؟

با کارشناسان خانه وست برای خرید تشک طبی فنری کرج در ارتباط باشید.

درباره خانه وست

خانه وست بهترین و با کیفیت ترین مرکز تولید کننده و وارد کننده انواع تشک های موجود در بازار با اخرین تکنولوژی های پارچه و نانو برای سلامت جسم و بدن شما این افتخار را دارد که اعلام کند ما تا امروز تمامیه محصولات تشک طبی فنری کرج را براساس نیاز سنجی دقیق بدن انتخب کرده ایم، همانطور که میدانید بدن ما 8 ساعت در روز را بطور میانگین صرف خوابیدن و استراحت بر روی تخت میکند و ما همانطور که پیش تر اعلام کردیم بهترین نمونه های موجود را برای شما مدنظر داریم تا این چند ساعت استراحت به بهترین نحو برای شما بگذرد.

درباره خانه وست

خانه وست بهترین و با کیفیت ترین مرکز تولید کننده و وارد کننده انواع تشک طبی کرج با اخرین تکنولوژی های پارچه و نانو برای سلامت جسم و بدن شما این افتخار را دارد که اعلام کند ما تا امروز تمامیه محصولات برای فروش تشک طبی در کرج را براساس نیاز سنجی دقیق بدن انتخب کرده ایم، همانطور که میدانید بدن ما ۸ ساعت در روز را بطور میانگین صرف خوابیدن و استراحت بر روی تخت میکند و ما همانطور که پیش تر اعلام کردیم بهترین نمونه ها و قیمت تشک طبی در کرج موجود را برای شما مدنظر داریم تا این چند ساعت استراحت به بهترین نحو برای شما بگذرد. پس شما با خرید تشک طبی در کرج می توانید خوابی راحت را برای خود به ارمغان بیاورید و سلامتی خود را تضمین کنید.

تشک‌ طبی فنری کرج به طور گسترده ای یک نوع سنتی تر از تشک ها در نظر گرفته می شوند. تشک متشکل از چندین سیم پیچ فلزی است که در سرتاسر آن آویزان شده اند که پشتیبانی می کند. تشک های فنری با فشار دادن به بدن شما با همان شدت فشار، پشتیبانی می کنند و می توانند به ویژه برای افرادی که در سمت سنگین تری از طیف قرار دارند مفید باشد. اولین سیم پیچ فولادی که در سال 1957 اختراع شد، در صندلی های اتومبیل استفاده شد. کویل های فنر داخلی در سال 1865 ثبت اختراع شدند و تشک های بهار اولیه چند سال بعد به وجود آمد. خانه وست برای خوابی آرام و سلامتی بدنتان ، با تشک فنری کرج در کنار شماست.

ویژگی های یک تشک طبی فنری کرج

تشک طبی فنری کرج یکی از انواع تشک های جدیدتر و امروزی که تولید و ارائه می شود، عناصر مهمی را در نظر می گیرد که به خواب آرام شبانه کمک می کنند.تشک طبی فنری کرج به دلیل استفاده از مواد درجه یک و طراحی منحصر به فرد، قیمت بیشتری نسبت به سایر تشک ها مانند تشک های فنری، تشک طبی و … دارند نرمی و انعطاف پذیری دارد . بنابراین مناسب افرادی است که علاقه به خوابیدن روی تشک های نرم دارند . تشک های طبی فنری در دو نوع فنر متصل(پیوسته) و فنر منفصل(جداگانه) ساخته می شوند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند تشک طبی کرج تشکی است که در هسته اصلی آن از فنر استفاده شده است . برخلاف تشکهای طبی که سفت می باشد˛ جزء اصلی تشک های فنر متصل (همچنین به عنوان تشک های فنری پیوسته نیز شناخته می شوند) فنرهایی هستند که به صورت مارپیچی به فریم تشک فلزی متصل شده اند. یکی از مزایای تشک طبی فنری کرج از نوع میکرو فنر این است که دارای فنرهای کوچکتر هستند که باعث کاهش ارتعاشات تشک شده و نرمی کنترل شده را فراهم می کند و در عین حال درجه پزشکی تشک را نیز بالا می برد. تشک های بسیار نرم با فنرهای متصل در هنگام استفاده دچار مشکل لرزش و فرو رفتن با گذشت زمان می شوند.
در تشک های فنر منفصل یا فنر پاکتی فنر ها جداگانه درون پاکت هایی قرار می گیرند. این امر موجب می شود که ارتعاشات تشک در زمان استفاده کم شده و تشک علاوه بر نرمی درجه طبی بالاتری داشته باشد و حمایت بیشتری از ستون فقرات فرد داشته باشد . این امر موجب می شود که وقتی به تشک فشار وارد می شود ˛ نقاط دیگر تشک جا به جا نشود و ارتعاشات تشک به نقاط دیگر منتقل نشود این موضوع در تشکهای دونفره اهمیت بیشتری می یابد ˛ زیرا تکان خوردن یک نفر باعث بیدار شدن نفر دوم می شود. تشکهای فنر منفصل وزن و قیمت بالاتری نسبت به تشکهای فنر متصل دارند.

ویژگی های یک تشک طبی فنری کرج

انواع تشک طبی فنری کرج

شرکت‌های مختلفی وجود دارند که تشک‌ طبی فنری کرج را ارائه می‌کنند، اما تنها بخش منتخبی از برندهای موجود مورد تایید و اعتماد هستند. این مشاغل که از نظر قیمت و کیفیت توسط بازار شناخته می شوند شامل رویا، خوشخواب، رویال و ویستار می باشد.

انواع فنر ها در تشک فنری کرج

خانه وست چهار گزینه از انواع کویل فولادی را برای انتخاب در هنگام ساخت تشک‌ طبی فنری کرج به شما پیشنهاد می دهد:

فنر های مارشال

فنرهای مارشال به طور گسترده ای به عنوان فنرهای جیبی شناخته می شوند. کلاف ها شکل بشکه ای دارند و دارای گیج نازکی هستند. جیب های جداگانه هر حلقه را در تشک می پوشانند. از آنجایی که سیم پیچ ها وصل نیستند. این ساختار باعث می شود که سیم پیچ ها به طور مستقل کار کنند. این ساختار منحصر به فرد کویل های مارشال تاثیر وزن بر تشک‌ طبی فنری کرج را کاهش می دهد. شکم خواب ها نیز می توانند بهترین استفاده را از این تشک ها ببرند.

فنر های بونل

فنرهای بونل به شکل مارپیچ هستند و در وسط نازک‌تر هستند، که ساختار ضخیم‌تری به سمت انتها پیدا می‌کند. مرکز فندک به فشار نرم پاسخ می دهد و انتهای ضخیم آن پشتیبانی یکنواخت را در سراسر تشک ایجاد می کند. تشک هایی که از کویل Bonnell استفاده می کنند معمولا ارزان تر هستند. با این حال، آنها نسبت به سایر تشک‌ طبی فنری کرج موجود در بازار طول عمر کمتری دارند. همچنین به شما کمک می کند دمای بدن خود را نرمال و ثابت نگه دارید. همچنین گرمای بدن را به درستی منتقل می کند و باعث می شود احساس خنکی کنید.

فنرهای افست

تشک هایی که از این فنر استفاده می کنند به بادوام بودن شهرت دارند. فنرهای افست به صورت جداگانه بسته بندی می شوند. این طراحی باعث پشتیبانی تشک می شود و باعث می شود تشک با خطوط بدن شما مطابقت داشته باشد. تختخواب های کناری می توانند از این تشک‌ طبی فنری کرج برای جلوگیری از درد مفاصل و مشکلات کمردرد استفاده کنند. این روش به دلیل سیم پیچ های افست استفاده شده در ساخت تشک، به سفتی ساختاری تشک می افزاید. یکی دیگر از مزیت های توسعه این تشک ها دوام و سهولت انتقال حرکت آن است. ساختار آنها باعث ماندگاری طولانی مدت آنها می شود. همچنین به شما کمک می کند تا وزن بدن خود را به راحتی روی تشک‌ طبی فنری کرج منتقل کنید.

فنرهای پیوسته

فنر ها از یک سیم بلند ساخته شده اند که به چندین کویل مجزا تبدیل شده است. این قرقره های مجزا با استفاده از توری مارپیچ به هم متصل می شوند. این بند به انزوای حرکت کمک می کند، که به شما استراحتی سالم و آرام می دهد. بند نیز چند سال به عمر تشک‌ طبی فنری کرج شما می افزاید. برخی از تشک ها دارای ردیف های عمودی و موازی سیم پیچ هستند. این نوع ساختار باعث افزایش تراکم قرقره ها شده و توانایی تحمل وزن بیشتر را ممکن می سازد. تشک با سیم پیچ پیوسته راحت هستند و نسبت به قیمتشان قیمت مناسبی دارند.

انواع فنر ها در تشک طبی فنری کرج

مزایا و معایب تشک طبی فنری کرج

هنگام انتخاب تشک‌ طبی فنری کرج باید نیازهای خاص آنها را بدانیم. هر تشک دارای مجموعه ای از نکات مثبت و منفی است. برخی از مزایا و معایب مرتبط با تشک های فنری در نکات زیر ذکر شده است:

معایب تشک فنری:

دوام – تشک‌ طبی فنری کرج با گذشت زمان سریعتر فرسوده می شوند. این به این دلیل اتفاق می‌افتد که فنر تشک با استفاده از آن سفتی خود را از دست می‌دهد و لایی نیز فشرده می‌شود.
کنه ها – لایه راحتی داخلی تشک ها عموماً از الیاف و چوب است. هر دوی این ها محل پرورش کنه ها هستند و به راحتی گرد و غبار را جمع آوری می کنند. بنابراین، اگر تشک فنری دارید، تمیز کردن باید یکی از اولویت های شما باشد.

مزایای تشک فنری:

مقرون به صرفه – تشک‌ طبی فنری کرج بسیار استاندارد هستند، که آنها را بسیار در دسترس می کند. افرادی که بودجه محدودی دارند، اگر کالای خوب با قیمت کمتر می خواهند، می توانند به سراغ تشک بروند.
گردش خون – گردش هوای مناسب باعث استراحت آرام می شود. تشک های فنری دارای فضای مناسبی بین سیم پیچ جیبی هستند. این به تهویه کمک می کند که از تجمع گرمای بدن جلوگیری می کند.

چرا تشک طبی فنری خانه وست ؟

ماموریت خانه وست ساده است – کمک به شما برای داشتن تخت و تشک‌ طبی فنری کرج مناسب برای نیازهای شما، تا بتوانید خواب خوبی داشته باشید. چه به دنبال یک تشک باکیفیت باشید که «مسافت را طی کند»، فقط چیزی مناسب برای اتاق مهمان، یا یک تخت بچه جدید، شما را پوشش می دهد.
بررسی های تخصصی تشک‌ طبی فنری کرج ما دقیقاً همین است – توسط متخصصان انجام شده است. بررسی های تخصصی با “بررسی های مشتری” متفاوت است. همانطور که نظرات مشتریان می تواند برای برخی از محصولات (مانند ماشین ظرفشویی و جاروبرقی) مفید باشد، اما در مورد تشک ها چندان قابل اعتماد نیستند. هر فردی در مورد تشک نیازهای فردی دارد، بنابراین به احتمال زیاد همان تشک یک بررسی مثبت از یک نفر و یک بررسی منفی از طرف دیگر ایجاد می کند.

خانه وست متعلق به ایران است و ما به دنبال یافتن تشک مناسب شما هستیم. اگر در مورد ما یا خرید تخت خواب خود سوالی دارید، دریغ نکنید با تیم دوستانه ما تماس بگیرید. ما اینجاییم تا کمک کنیم!

پس نتیجه ما درباره تشک وست!

تشک طبی فنری کرج از موادی ساخته شده است که هنگام خواب از بدن و ستون فقرات شما محافظت می‌کند. تشک‌های طبی بافت سفت، سخت و بدون انعطافی دارند. چون از اسفنج‌های فشرده، یونولیت و فوم در بافت آن‌ها استفاده شده است. از این تشک‌ها با توجه به ضخامتشان، می‌توانید بین ۲ تا ۶ سال استفاده کنید. هرچقدر جنس تشک مرغوب‌تر و ضخامتش بیشتر باشد، عمر طولانی‌تری هم خواهد داشت.
تشک‌های طبی فنری را فقط با توصیه پزشک‌های ارتوپد باید استفاده کنید. این تشک طبی فنری کرج دردها و بیماری‌هایی مثل آرتروز و دردهای ستون فقرات را بهبود می‌دهند و لحظه‌های آرامش‌بخشی را برای شما به ارمغان آورند. تشک طبی فنری کرج را می‌توانید در سایزهای یک‌نفره و دونفره بخرید.

28 نظر در “تشک طبی فنری کرج

 1. kamran گفت:

  سلام روز بخیر
  تشک طبی فنری چه مزیتی نسبت به بقیه تشک ها دارد؟

  1. lidomait گفت:

   سلام همراه گرامی روز شما هم بخیر
   اگر در کنار راحتی و نرم بودن تشک ، طبی بودن را برای سلامتی خود می خواهید بهتر است از تشک طبی فنری کرج که خانه وست در اختیار شما قرار می دهد نهایت استفاده را بکنید.

 2. emad گفت:

  سلام
  تشک طبی فنری برای کسایی که کمرشون رو جراحی کردن مناسبه؟

  1. lidomait گفت:

   سلام دوست عزیز
   ما در خانه وست بهترین و استاندارد ترین تشک طبی فنری کرج را تولید می کنیم. اما برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای اینکه کدام تشک برای شما مناسب تر است بهتر است با کارشناسان خانه وست در ارتباط باشید.

 3. مریم گفت:

  سلام روز بخیر
  تشک فنری از نظر ظاهری فرقی با تشک طبی داره؟

  1. lidomait گفت:

   سلام همراه گرامی
   شکل ظاهری در تشک های خانه وست بنا به مدل آن فرق می کند . یعنی هر مدل از تشک طبی فنری کرج ، یک شکل متفاوت نسبت به بقیه تشک های طبی فنری دارد . قبل از خرید حتما از مشاوره ی رایگان خانه وست بهره مند شوید.

 4. سمانه گفت:

  با سلام
  من درخواست تشک طبی فنری دارم
  شما ارسال به شهرستان هم دارید؟

  1. lidomait گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   بله . برای اطلاعات بیشتر جهت هماهنگی با بخش ارسال مرسولات می توانید با کارشناسان خانه وست در تماس باشید .

 5. حمید گفت:

  سلام روز شما بخیر
  تشک وست بسیار با کیفیته و ارزش خرید بالایی داره . واقعا پیشنهاد میکنم برای خرید تشک طبی و یا تشک فنری

  1. lidomait گفت:

   سلام همراه خوب خانه وست
   ممنونیم از اینکه به برند خانه وست و محصولات تشک طبی فنری ما اعتماد کردید.
   خرسندیم که توانستیم اعتماد شما را جلب کنیم.

 6. سمانه رضایی گفت:

  برای کودک تشک طبی فنری نیز مناسب است یا نه ؟

  1. lidomait گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   تشک طبی فنری خانه وست تمام استاندارد های یک تشک را دارد و برای تمام سنین قابل استفاده است.

 7. zohre گفت:

  تشک طبی فنری کرج کیفیت بسیار بالایی داره
  واقعا از خریدم راضی هستم

  1. lidomait گفت:

   سلام همراه گرامی تشک وست
   خرسندیم که توانستیم رضایت شما را در خرید تشک طبی فنری کرج جلب کنیم.

 8. مهران گفت:

  سلام روز بخیر
  تشک طبی کرج بهتره یا تشک فنری؟

  1. lidomait گفت:

   سلام همراه گرامی خانه وست
   بنا به سن و نوع بدن شما، انتخاب برای خرید تشک وست می تواند متفاوت باشد. در نتیجه برای خرید تشک وست حتما مشاوره خرید تشک طبی فنری کرج بگیرید.

 9. عماد گفت:

  سلام
  تشک طبی فنری کرج یک نفرس یا دو نفره؟

  1. lidomait گفت:

   سلام همراه گرامی خانه وست
   تشک طبی فنری در هر دو نوع تک نفره و دو نفره به شما عزیزان ارائه می شود.

 10. nader گفت:

  تشک طبی فنری کرج، در چه سایز هایی ارائه میشه؟

  1. lidomait گفت:

   تشک طبی فنری کرج سایز های متفاوتی دارد. تشک بصورت یک نفره و دونفره در سایز های متفاوتی ارائه می شود. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا متناسب ترین سایز را به شما ارائه کنیم.

 11. saber گفت:

  قیمت تشک طبی کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

  1. lidomait گفت:

   قیمت تشک طبی فنری کرج به سایز، نوع ضمانت، نوع فنر ها و … بستگی دارد. اگر هنوز نمیدانید که چه تشک خوابی برای شما متناسب تر است حتما با ما در ارتباط باشبد.

 12. shakiba گفت:

  تشک طبی فنری کرج چه ویژگی هایی نسبت به تشک های معمولی از برند های دیگه داره؟

  1. lidomait گفت:

   تشک طبی فنری کرج بنا به کیفیتی که دارد می تواند عمر بیشتری نسبت به تشک های معمولی داشته باشد. همچنین می تواند کیفیت خود را طی سال های طولانی حفظ کند.

 13. mohammadi گفت:

  خرید تشک طبی فنری کرج از خانه وست تجربه خوبی رو از خرید اینترنتی تشک طبی فنری برای من به ارمغان آورد.

  1. lidomait گفت:

   خرسندیم که با ارائه خدمات خرید تشک طبی فنری کرج توانستیم مورد رضایت شما قرار بگیریم.

 14. sadegh گفت:

  فروش تشک طبی فنری کرج به صورت عمده هم دارید ؟

  1. lidomait گفت:

   بله. تمامی محصولات تشک وست بصورت عمده هم قابل سفارش هستند. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب رو به اشتراک بگذار ...

Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Twitter